online web builder
fotokurzy Kosice, kurzy Lightroom, kurzy foto, kurzy fotenia, kurzy fotografovania, skola fotografie, kurzy retuse, skola fotografovania, kurzy fotenia, Kosice


KURZ GRAFIK - DIZAJNÉR

formou výuky one-to-one 
 

NAUČTE SA VYTVORIŤ VIZITKU, LOGO, PLAGÁT ČI KATALÓG!

Chcete sa zdokonaliť v oblasti grafického dizajnu a naučiť sa vytvárať príťažlivé vizuálne materiály? Radi by ste pracovali v oblasti DTP (desktop publishing) ale chýbajú Vám vedomosti a zručnosti potrebné pri práci s grafickými programami Adobe? Potom je kurz GRAFIK - DIZAJNÉR určený presne pre Vás. Formou individuálnych stretnutí pri práci na konkrétnych zadaniach sa naučíte ako navrhnúť logo, leták, plagát alebo katalóg a pripraviť ho na finálne použitie. Na kurze sa zdokonalíte v typografii, vektorovej grafike a ich spoločnej interakcii s fotografiami. Vedomosti, ktoré na kurze získate môžete zúročiť pri propagácii vlastnej značky, prácach na zákazku alebo ako grafik v reklamnej agentúre. Kurz je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých uchádzačov. 

Cena individuálneho kurzu grafiky začína od 40,- €/hod v závislosti od náročnosti kurzu. Minimálna dĺžka jedného stretnutia je 2 hodiny.

Pre prihlásenie sa na kurz nás kontaktujte mailom alebo cez kontaktný formulár. Termín kurzu si určíme po vzájomnej dohode.

Na kurz je potrebné pripraviť si počítač, v ktorom budete mať nainštalované programy Adobe InDesign, Illustrator a Photoshop.

Miesto kurzu: Fotoateliér [me] Michaela Eliáš, Strojárenská 3, Košice
Lektor kurzu: Vlado Eliáš

V prípade nutnosti zrušenia rezervácie/účasti na kurze/podujatí organizovaného vo Fotokurzy Košice sa uplatňujú storno podmienky.

  podľa dohody
  • časovo sa Vám prispôsobíme
  • Vyučovanie formou
    one-to-one
  • Cena: od 80 €/2 hod
  • Pre prihlásenie sa na kurz nás kontaktujte cez formulár vyššie.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

O nových termínoch fotokurzov Vás budeme informovať ako prvých!

SLEDUJTE NÁS: